Gosh Sabitleyici ve Mat Pudra etkileri, kullanımı ve incelemesi

Gosh Sabitleyici ve Mat Pudra yağlı ciltlerde nasıl kullanılıyor ve etkileri nelerdir..Gosh Sabitleyici ve Mat Pudra ürün deneyimi ve incelemesi

Merhaba,

Sitemizde trend ve güzellik konularından kişisel gelişime, kitaplara ve kişisel motivazsonumuzu  mutluluğumuzu arttıracak birbirinden farklı konulara yer vermekteyiz.

Bugün de ürün tanıtımı köşemizde özellikle yaz aylarında yağlı ciltlerin ve T bölgesinde yağlanma  sorunu yaşayanlarımızın kabusu haline gelen makyaj sabitleme konusunda sizlere yardımcı olacağına inandığımız bir ürünle karşınızdayız:)

GOSH SABİTLEYİCİ VE MAT PUDRA

GOSH PRIME’N SET (PIMER & MATTIFYING SETTING POWDER) BASE & POUDRE

Ürün makyaj öncesi baz olarak veya finishing powder olarak kullanılabiliyor. Ben bu ürünü cildimi nemlendirip BB Krem veya fondötenimi uyguladıktan sonra sabitleyici olarak
kullanıyorum.

Yağlı bir cilde sahip olmam nedeniyle , birkaç saat sonra makyajım dağılmaya başlıyordu , dermokozmetikten kozmetik marketlere kadar çok çeşitli markaların  krem yapıdaki makyaj bazlarını denememe karşın, bir türlü ‘işte buldum’ hissini yaşayana dek  makyaj sabitleme konusundaki arayışlarım devam etti.

Yaz ayları yaklaşırken beklentimi büyük ölçüde karşılayan bir ürünle tanıştım! Evet konu başlığından  anlaşıldığı üzere , ürün Gosh markası tarafından piyasaya sunulan pudra formunda, kalıcılığı 6-8  saate kadar süren oldukça başatılı bir ürün.

Ürün iki şekilde kullanılabildiğinden, makyaj öncesi baz olarak kullanmayı da denedim,  kalıcılık konusunda kesinlikle yine başarılı oldu fakat fondöten öncesi direkt tenime uyguladığımda
hafif bir kaşıntı hissi yarattı bende . Bu nedenle ben nemlendirdiğim cildime fondöten uyguladıktan ve fondötenim cildim tarafından emildikten sonra uygulamayı tercih ediyorum .

Gosh markasına ait ürünleri Gratis mağazalarında bulabilirsiniz, ürün görselini de aşağıya ekliyorum.Ben 49 TL’ye satın almıştım.

Ürün beyaz renkli olduğundan , uygularken temkinli olmakta fayda var, küçük dokunuşlarla cildinize  yavaş yavaş uygulamanızı öneririm . Çok az miktarda ürünle uzun saatler makyajınızın kalıcılına  şaşıracaksınız !

Ek bilgi olarak , aynı markanın silikon yapılı krem bazını da deneme fırsatı buldum fakat ciltteki silikon hissini sevemedim.

Krem yapıda olan ve beğendiğim Benefit , Max Factor markalı makyaj bazları ile ilgili yazılarım da kısa sürede yayında olacak

Sevgiler 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir