Güneş sonrası cilt bakım ürünleri kullanımı etkileri

Güneşlenme sonrası cilt bakım ürünleri etkileri ve önerileri…Yves Rocher After Sun

Güneş sonrası cildinizin kurumasını önlemek , ihtiyaç duyduğunuz nemi kazandırmanın yanı sıra hoş kokusu ile kendinizi iyi hissettiren bir ürün..

YVES ROCHER – AFTER SUN ( SOLAIRE PEAU PARFAITE)

Normal ciltler ve hassas ciltlerin kullanımına uygundur. Yağlandırma hissi olmadan nemlendirmesi özelliğini çok sevdim, ürün tanıtımında belirtilen leke  karşıtı içeriği ile de beni kazandı diyebilirim.

Yaşlanma belirtilerini azaltmasını henüz test edemedim bu yaz 1 haftalık Yunanistan deniz tatilimiz boyunca kullandığımız , çok da memnun kaldığımız bir ürün…

Ürün tanıtımında sunulan vaatler :

Yaşlanma belirtilerini azaltan, güneş sonrası onarıcı bakım ile gençlik ışıltınızı yeniden kazanın! Cildinizin derinlemesine nemlenmesine, gençlik ışıltısını kazanmasına yardımcı olur.

Kırışıkların azalmasına etki eder ve ten renginizi bütünleştirir. Akışkan ve ferah dokusu cildinize anında ferahlık verir.Net doz miktarı sağlayan, pratik uygulama başlığı sayesinde kullanımı kolay ve keyiflidir.

Leke Karşıtı bitkisel bileşenlerle zenginleştirilmiş formülü %93’ten fazla doğal içeriğe sahiptir. Formülü oftalmolojik ve dermatolojik olarak test edilmiştir. Renklendirici, mineral yağ ve paraben içermez.

(*İn Vitro Testi )

30 ml ürün fiyatı ( pompalı şişe ) 42.90 TL olup, indirimde 21.50 TL’ye düşüyor.

 

Sevgiler ,

Cansın 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir