Pantene Pro-V Argan Yağlı Elixir ürün incelemesi

Saçlar güzelliğimizin olmazsa olmazı ve sağlıkla parlayabilmeleri için bakıma ihtiyacı var. Son dönemlerde saç ürünlerinde sadeleşmek istediğimden, tercih ettiğim ve severek kullandığım Pantene Pro-V Argan Yağlı Elixir ile ilgili düşüncelerimi paylaşmak istedim.

Kullanım öncesi yorumları ben de araştırdım ve olumsuz yoruma pek rastlamadım.

Öncelikle bu ürün bana saç bakım ürünlerinde istediğim sadeleşmeyi sağladı. Şampuan sonrası krem , sonrasında düzleştirici sprey gibi uygulamalardan vakitsizlik nedeniyle yorulduğum bir dönemde, şampuan sonrası sadece bu bakım yağını kullanmaya başladım. Boyalı saçlarım şampuan sonrası kremsiz asla taranamazken, bu ürün gerçekten sorunumu çözdü.

Yıkama sonrası birkaç pompa elime sıkarak özellikle saç uçlarıma ve kulak hizasından başlayarak saç uçlarıma kadar bu ürünü uyguluyorum. Saçlarım kolayca taranıyor, saç bakım yağı olmasına rağmen, kesinlikle yağlı his bırakmıyor.  Saçlarımı kuruttuktan sonra elektriklenme azalıyor ve sağlıkla parlıyor .

Ben şuanda 2.şişeyi aldım ve severek kullanmaya devam ediyorum. Yine aynı markanın keratin bakım yağını da aldım, bakalım beğenmiş miyim ?

Pantene Pro V Keratin Bakım Yağı ürün incelemesi ve kullanımı

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir