Pastel Daylong Ruj ürün incelemesi kullanıcı deneyimi

Pastel Daylong Ruj renkleri ve kalıcılık performansı..Pastel Daylong Ruj ürün incelemesi

Ruj , lipbalm ve lipglosslar bir makyajın olmazsa olmazı, onlar olmadan tamamlanmış olmuyor , dudaklar solgun kalıyor. Ben rujda kalıcılığı çok seviyorum, sürekli ruj tazelemeyi sevmiyorum.

Bu nedenle daylong rujları gerçekten çok seviyorum, değişik markaların kalıcı mat rujlarını deniyorum. En sevdiklerimden örneklere de burada yer vereceğim.

İnstagramda daha önce değişik renk görselleri paylaştığımız markalardan Pastel Daylong rujların piyasadaki benzerlerine göre artı ve eksilerinden bahsedelim biraz:)

Öncelikle renk skalası, nude tonlardan bordolara pembe ve kırmızılara kadar gayet tatmin edici. Kalıcılık ve dudaklarda kurutma hissi yaratmaması çok başarılı, içeceklerle kolay kolay çıkmıyor.

Fakat yemeklerden sonra mutlaka tazelenmesi gerekiyor. Özellikle koyu tonlarda ruj kullanıyorsanız, yemek sonrası tazelenmesi şart. Tazelenmemiş, yarısı silinmiş mat ruj görünümü gerçekten çok çirkin oluyor.

Piyasadaki benzerlerine göre kıvamı daha sıvı , sürerken biraz dikkatli olmak gerekiyor. Fakat bu kadar kıvı değilmişcesine hızlı şekilde sabitlenmesi çok başarılı.
İnstagram’da da bendeki tonlarını paylaşmıştım, 15 – 20 -29 ve bordo tonları kesinlikle favorilerim.

Fiyat ve performans dengesi gayet iyi bir ürün.

Hala denemediyseniz mutlaka denemenizi öneririm 🙂

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir