Ruh Eşinizi Hayatınıza Çekme Meditasyonu

Hepimiz duygusal anlamda tatmin edici bir yaşam sürmeyi istiyoruz değil mi? Peki hayatımızı mutlu bir şekilde birlikte sürdürmek istediğimiz ruh eşimizi, bize en uygun hayat arkadaşımızı nasıl hayatımıza çekeceğiz ?

Öncelikle bu kişinin varlığına inanmamız gerekiyor, var olduğunu ve bizim için en hayırlı zamanda yollarımızın kesişeceğine inanmamız gerekiyor.

Eğer ‘ben kısmetsizim, iyi beni bulmaz, artık güvenecek kimse kalmadı vb.’ olumsuz inanç kalıplarına sahipsek öncelikle kendimizi, kendi düşünce yapımızı, bilinçaltımızın nasıl bir yaşam sürdürmemizi onayladığını gözlemlemeliyiz.

Bu konuda ‘çekim yasası’ adlı yazımı okumanızı tavsiye ederim.

Kendinizle ilgili olumsuz bir düşünce kalıbını farkettiyseniz lütfen 21 günlük çalışmalarınızı yapın, olumsuz düşündüğünüzü farkettiğinizde bu düşüncenin akıp gitmesine izin verin. Sonra daha pozitif bir ruh haliyle önereceğim meditasyonu deneyebilirsiniz:)

Bu konuda yıllardır çeşitli eğitimler alıyor ve çok çeşitli kaynakları okuyorum. Tüm bu çalışmalarımı harmanlayarak hazırladığım örneği paylaşmaktan da mutluluk duyuyorum. Ben bu çalışmayı yaparak düşünce yapımı değiştirebildim ve bilinçaltıma gerçekten hayatımı sürdürmek istediğim insanın varolduğu, yollarımızın kesişeceği düşüncesini ektim.

Gerçekten buna inandığımda hayatım değişti.

Öncelikle pozitif bir ruh halinde olmanız önemli, bunun için nefes egzersizi yapabilir , kendinizi iyi hissettirecek güzel ve medidatif bir müzik açabilir veya sessizce bir odada çalışmanızı yapabilirsiniz.

Hazırsanız başlayalım 🙂

Öncelikle gözlerinizi kapatın ( gözlerimiz açıkken hızla etrafı inceler ve odaklanmak istediğimiz konuya kolay odaklanamayız) , derin ve sakin nefes alıp verin, olumsuz bir düşünce hissederseniz akıp gitmesine izin verin onu uzaklaştırmak için uğraşmayın. Sevdiğiniz, güzel bir manzarayı imgeleyin, bu bir deniz manzarası, ormanda bir göl , sevdiğiniz ve hep yaşamak istediğiniz şehirde bir ev , her nerede olmak isterseniz orası olabilir, sizin hayal gücünüz 🙂

Bu manzara içinde güzel,şirin bir ev hayal edin, bu ev sizin eviniz ve her ne zaman ihtiyaç duyarsanız, gitmek isterseniz gözlerinizi kapatıp oraya gidebilirsiniz.
Evin kapısına geldiniz, kapıyı açın ve kapıyı açarken kapı koluna dokunduğunuzu hissedin , içeri girin, bu ev istediğiniz gibi dizayn edilmiş olsun , içinde mutlu hissetmeniz önemli 🙂

Evin içinde gezinirken ipeksi halının yumuşaklığını hissedin..

Duvarda asılı büyük bir tablo var ve bu tablo sizin içine girebileceğiniz ölçülerde, bu tablo üzerinde de güzel bir manzara var , dilerseniz orman içinde veya deniz kenarında patika bir yol olsun veya bir köprü olsun.

İstediğinizde bu tablonun içine girebilir ve o manzarada yürüyebilirsiniz. Hazır olduğunuzda tablonun içine girin ve yürümeye başlayın , sevgili ruh eşim seni hayatıma davet ediyorum, lütfen gel diyerek kalbinizden onun kalbine doğru  saf, temiz ve pembe bir ışık gönderin ( bu ışık beyaz veya altın renginde de olabilir, kendinizi nasıl iyi hissedecekseniz öyle deneyin).

Biraz ilerledikten sonra karşınızda hayatınıza çekmek istediğiniz kişinin sizi beklediğini görün.

Onu nasıl hayal ediyorsanız öyle imgeleyin ( fiziksel özellikler, kişisel özellikler vb.). Karşılaştığınızda birbirinize sarılın ve söylemek istediklerinizi söyleyin, birlikte vakit geçirin ,
bu kişinin varolduğuna ve onu hayatınıza çekmeye başladığınıza sizin için ,ilahi bir planda ve en hayırlı zamanda geleceğine inanın. Ona varlığı için teşekkür edin…

Çalışmayı bitirmek istediğinizde yine tablodan geriye doğru çıkın ve gözlerinizi açın, kendinizi daha mutlu ve daha pozitif hissediyorsunuz değil mi?

Bu çalışmayı desteklemek için 21 gün aşağıdaki gibi olumlama yapmanız oldukça faydalı olacaktır .

Örneğin : ‘ Sevgi ve mutluluk içindeyim , harika bir ilişkim var ‘.

Hatta bu olumlamanızı, niyetinizi bir kağıda yazın ve çantanıza/cüzdanınıza koyun.

Çalışmalarınızı yaptıktan sonra oldu mu ? olacak mı ? soru işaretlerinden vazgeçin, pozitif ruh halinizi korumaya devam edin , siz ve bütün için en hayırlısı en doğru zamanda gerçekleşecektir.

Sevgiyle kalın 🙂

Ruh Eşinizi Hayatınıza Çekme Meditasyonu” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir