Schwarzkopf Got2b mi Loreal Studio Heat It mi? Ürün incelemesi

Schwarzkopf Got2b saç düzleştirici etkili sprey mi? Loreal Studio Pro Heat It saç düzleştirici sprey mi? Schwarzkopf Got2b ve Loreal Studio Pro Heat It ürün incelemesi

Bakımlı saçlar güzelliğimizin olmazsa olmazı, makyajınız güzel oldu harika da giyindiniz ama saçlarınız şekil almıyorsa güzel bir görünümden bahsetmek mümkün değil..

Düz veya hafif dalgalı saçlara sahipseniz ve saçınızı genellikle düzleştirici ile şekillendiriyorsanız , bu düzleştirici etkiyi elbette uzun süre korumak istersiniz. Schwarzkopf Got2b ve Loreal Studio Pro Heat It bu ihtiyacımızı karşılamaya yönelik hazırlanmışlar, etkileri benzer olmakla birlikte bazı temel farklılıkları var, uygulama esnasında karşılaştığım bu etkilerden kısaca bahsedeceğim. Siz de bu ürünleri almak istiyorsanız bu yazı, fikir verme konusunda yardımcı olacaktır.

Schwarzkopf Got2b: Keratin içerikli olup saçlarınız benim gibi boyalı ve işlem görmüş bir saç ise yıkama sonrası mutlaka bakım kremi, bakım yağı kullanarak saçınızı taramalısınız. Bu ürün kolay tarama konusunda yardımcı değil. Keratin içeriği etkisiyle saçı sertleştirip daha güçlü olmasını sağlıyor. Ürün ambalajında 4 güne kadar süren düzleştirici etki vaad etmiş. Ben saçlarımı hergün yıkadığım için 4 günlük bir etkiyi test edemedim. Ancak, ertesi sabah uyandığımda saçlarım düzdü kesinlikle evet:) Ürün ambalajında ısı ile ve saç düzleştiriciyle aktifleşeceği belirtilmiş. Saç kurutma makinesi ile aktifleşir mi diye denedim ancak olmadı, kesinlikle düzleştirici uygulamalısınız..

Loreal Studio Pro Heat It: Formül yine ısıyla aktifleşiyor, ancak etkisini saç kurutma makinesi ile de gözlemleyebildim.Düzleştiriciye gerek kalmadan, sadece tarayarak kuruttuğumda da normal kurutmaya göre saçlarım daha düzdü.Düzleştirici kullanırsanız zaten oldukça etkili oluyor. Got2b’nin aksine saça ilave krem veya yağ sürmeden , direkt yıkama sonrası boyalı saç olsa dahi bu spreyi sıkarak kolaylıkla saçınızı tarayabiliyorsunuz bu özelliğini çok sevdim ve 2. şişe de bitmek üzere 🙂 işlem görmüş , boyalı saçıma ilave krem kullanmadan  direkt uygulayabildiğim için kullanımı bana daha kolay geldi..

Açıkçası iki ürünü de sevdim, kokuları da çok güzel , ikisi de düzleştirme vaadini yerine getiriyor, saçınıza düzleştirici kullanıyorsanız ısıya karşı koruma amaçlı bu ürünlerden birini edinmenizi şiddetle öneririm 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir